Kiss-Chase

15. april 2013 at 9:32 | ~Shieru |  Translated
Kiss-Chase
Vždycky věděl, že to takto skončí; jak zpětně kope do mokrého betonu a Shizu-chan na něj zírá. Nůž měl v kapse. Pokud by vysvobodil ruku, která byla přišpendlená nad jeho hlavou, možná by měl šanci - svůdná chuť by jistě Shizu-chan šokovala na tak dlouho, aby se pokusil o útěk.

Jeho myšlenky se zastavily, jakmile mu byl vyražen dech. Otevřel oči a podíval se na nepřítele, který mu klečel na žaludku, cigaretu v ústech a vypadal podrážděně.
"Aspoň otevři oči, když se tě snažím zabít, blbá blecho." zamumlal.
Jeho ruce se třepaly a tvář byla červená. Úžasné, hlavně i v posledních minutách na zemi dokázal Shizu-chan přivést k varu.
Ve zpětném pohledu se zaculil myšlence, že to nebyl nejlepší nápad. Zavrčení uniklo ze Shizuova hrdla ještě předtím než použil svoji vlastní hlavu, aby Izayu shodil na beton. Opravdu si přál, aby od něj Shizu-chan oddělal obličej; krev, která stékala Shizu-chan po čele ho lechtala na tvářích a jelikož měl ruky přidržené, nemohl si ji utřít.
Jakoby mu četl myšlenky, Shizuo mu stisknul zápěstí a začal snižovat tlak, až se mohl Izaya lehce vysvobodit. Hodil zmateným pohledem na svého nepřítele, zatímco si Shizuo pouze povzdechl.
Zklamání, které se objevilo při pomyšlení na to, že Shizu-chan byl možná unaven z této malé hry na honěnou, kterou hráli spoustu let. Jak tak přemýšlel nad nečím, čím by vyprovokoval Shizu-chan, pár hrubých rtů narazil do jeho. Ah, Izaya si pomyslel, že kdyby věděl, že celou dobu hrají kiss-chase, nechal by se chytit dřív, před časem.okay, okay. nelíbí se mi tento překlad, povídka sama o sobě je pěkná, ale překlad dost sucks. hlavně ten konec nezní vůbec pěkně. překládám ve škole, tak se omlouvám za chyby, nedokážu se totiž soustředit :D
okay, tak that's maybe all, bye~
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Chemical Angel Chemical Angel | Web | 19. may 2013 at 14:43 | React

pekne napísné..krásny blog ! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama